47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : ТренериРаковський Олександр Геннадійович - старший вчитель відділення вільної боротьби, 28 років 10 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», "Старший учитель".

Скобельський Орест Зіновійович - вчитель вільної боротьби, 12 років 1 міс. педстажу, «спеціаліст», Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу.

Глібенко Віктор Володимирович - вчитель вільної боротьби, 9 років 7 міс. педстажу, «спеціаліст другої категорії», майстер спорту, Заслужений тренер України.

Слюсаренко Сергій Сергійович - вчитель вільної боротьби, 7 років 8 міс. "спеціаліст".

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Ольга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярокШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби серед школярівЮніорки Вовчак і Павлова на молодіжному Євро сьоміОксана Лівач – молодіжна чемпіонка Європи з боротьби Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті ЄвропиНа турнірі у Івано-Франківську Білійчук усіх поборов достроковоБлискучий виступ учнів ЛУФК на кадетському чемпіонаті Європи з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи з боротьбиДанило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиГурський і Шуптар – срібні призери «Чорного моря»На чемпіонаті України з боротьби Падошик і Скобельська перемогли за явною перемогоюОлександр Дідошак – чемпіон України з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК поборються за європейські титули і олімпійські ліцензіїМарія Стадник – восьмиразова чемпіонка ЄвропиМарія Винник і Тетяна Заяц – переможниці Всесвітньої гімназіади з боротьби