Навчально – тренувальна група № 4
1.
|
Орлевич Марія
|
2004
|
ІІІ
|
МС
|
за інд. планом
|
2.
|
Лаць Діана
|
2004
|
ІІІ
|
МС
|
за інд. планом
|
3.
|
Рисьова Діана
|
2005
|
І
|
MC
|
за інд. планом
|
4.
|
Соколовська Надія
|
2006
|
І
|
MC
|
за інд. планом
|
5.
|
Мельник Катерина
|
2006
|
І
|
КМС
|
|
Навчально – тренувальна група № 5
1.
|
Бугай Інна
|
2004
|
ІІІ
|
МС
|
за інд. планом
|
2.
|
Неміш Марія
|
2005
|
ІІ
|
МС
|
за інд. планом
|
3.
|
Бондаренко Аделіна
|
2006
|
І
|
КМС
|
за інд. планом
|
4.
|
Борисюк Ірина
|
2006
|
І
|
МС
|
за інд. планом
|
Навчально – тренувальна група №_6
1.
|
Кулаківська Єлизавета
|
2006
|
11
|
МС
|
за інд. планом
|
2.
|
Клєфас Альбіна
|
2006
|
10
|
КМС
|
|
3.
|
Демчук Христина
|
2008
|
10
|
КМС
|
за інд. планом
|
4.
|
Зайшла Дарина
|
2007
|
10
|
МС
|
за інд. планом
|
5.
|
Бондаренко Ангеліна
|
2008
|
10
|
КМС
|
за інд. планом
|
6.
|
Малкова Олександра
|
2008
|
10
|
КМС
|
за інд. планом
|
7.
|
Пристанська Вікторія
|
2008
|
10
|
КМС
|
|
8.
|
Дубовець Ірина
|
2008
|
10
|
КМС
|
|
9.
|
Лук’яненко Іванна
|
2008
|
9
|
КМС
|
|
10.
|
Царюк Карина
|
2009
|
9
|
І
|
|
11.
|
Станчева Валерія
|
2009
|
9
|
КМС
|
|
12.
|
Дорогі Каміла
|
2009
|
9
|
І
|
|
13.
|
Євстафієва Аріна
|
2008
|
9
|
КМС
|
|
14.
|
Павленко Катерина
|
2008
|
9
|
І
|
|
Навчально – тренувальна група № 7
1.
|
Малашевська Олександра
|
2009
|
9
|
І юн.
|
|
2.
|
Модна Мартіна
|
2010
|
8
|
КМС
|
|
3.
|
Голговська Юлія
|
2010
|
8
|
І
|
|
4.
|
Петрів Соломія
|
2009
|
8
|
І
|
|
5.
|
Вірван Анна-Марія
|
2009
|
8
|
КМС
|
|
6.
|
Бучак Вероніка
|
2010
|
7
|
І юн.
|
|
7.
|
Козакова Анастасія
|
2010
|
8
|
КМС
|
|
8.
|
Федюк Ангеліна
|
2011
|
7
|
І юн.
|
|
9.
|
Верстин Анастасія
|
2010
|
7
|
І юн.
|
|
10.
|
Майданська Іванна
|
2011
|
7
|
І юн.
|
|
11.
|
Існюк Єлизавета
|
2011
|
7
|
І
|
|
Навчально – тренувальна група № 8
1.
|
Степчук Владислав
|
2005
|
ІІ
|
МС
|
за інд. планом
|
2.
|
Данилюк Дмитрій
|
2006
|
І
|
МС
|
за інд. планом
|
3.
|
Сідей Іван
|
2005
|
І
|
КМС
|
за інд. планом
|
4.
|
Горох Єгор
|
2006
|
І
|
МС
|
за інд. планом
|
5.
|
Кіт Руслан
|
2006
|
І
|
МС
|
за інд. планом
|
6.
|
Дячук Юрій
|
2006
|
І
|
КМС
|
за інд. планом
|
Навчально – тренувальна група № 9
1.
|
Овсюк Артем
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
2.
|
Пронак Роман
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
3.
|
Кулаківський Роман
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
4.
|
Шведа Дмитро
|
2007
|
10
|
І
|
|
5.
|
Мороз Богдан
|
2008
|
10
|
І
|
|
6.
|
Канайло Едуард
|
2008
|
10
|
І
|
|
7.
|
Сверида Сергій
|
2009
|
9
|
І
|
|
8.
|
Черніюк Нікіта
|
2009
|
9
|
КМС
|
|
9.
|
Гаврилків Олександр
|
2009
|
8
|
КМС
|
|
10.
|
Безуглий Іван
|
2009
|
8
|
І
|
|
11.
|
Малькін Богдан
|
2009
|
8
|
І
|
|
12.
|
Данилевич Сергій
|
2010
|
8
|
І
|
|
13.
|
Токар Тарас
|
2010
|
8
|
І
|
|
14.
|
Зозуляк Богдан
|
2009
|
8
|
І
|
|
Навчально – тренувальна група № 10
1.
|
Валерський Назар
|
2007
|
11
|
І
|
|
2.
|
Вінтонович Ілля
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
3.
|
Хариш Владислав
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
4.
|
Бовтун Назар
|
2007
|
11
|
КМС
|
|
5.
|
Ільків Олексій
|
2007
|
11
|
І
|
|
6.
|
Зайченко Арсеній
|
2008
|
10
|
КМС
|
|
7.
|
Цвігун Владислав
|
2007
|
10
|
КМС
|
|
8.
|
Ізай Дмитро
|
2008
|
10
|
КМС
|
|
9.
|
Хіміч Олексій
|
2008
|
10
|
КМС
|
|
10.
|
Хом’як Євгеній
|
2009
|
9
|
І
|
|
11.
|
Мусензовий Назар
|
2008
|
9
|
КМС
|
|
12.
|
Довлєтханов Амір
|
2009
|
8
|
ІІ
|
|
13.
|
Аліяров Рустам
|
2009
|
8
|
ІІ
|
|