48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Спортсмени


(дівчата)
1.    
Чаленко Катерина
2000
ІIІ
МС
Раковський О.Г.,Скобельський О.З.
2.    
Сивак Аліна
2000
IІІ
МС
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
3.    
Падошик Анастасія
2000
IІІ
МС
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
4.    
Рябоволова Вероніка
1999
IІІ
МС
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
5.    
Чемердовська Едіта
2000
IІІ
МС
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
6.    
Алпєєва Анастасія
2001
ІІ
МС
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
7.    
Чудик Оксана
2001
ІІ
МСМК
Раковський О.Г. Скобельський О.З.
8.    
Заяц Тетяна
2002
І
КМС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
9.    
Мацола Дарина
2002
І
МС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
10. 
Винник Соломія
2001
І
МС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
11. 
Винник Марія
2001
І
МС
Скобельський О.З.,Раковський О.Г.
12. 
Падошик Ольга
2003
11
КМС
Раковський О.Г.
13. 
Повк Кароліна
2003
11
КМС
Раковський О.Г.
14. 
Скобельська Манола
2003
11
КМС
Скобельський О.З.
15. 
Хоменець Олександра
2003
11
КМС
Скобельський О.З.
16. 
Пшеничняк Христина
2004
10
КМС
Скобельський О.З.
17. 
Антонюв Андріана
2004
10
КМС
Скобельський О.З.
18. 
Мельник Анна
2003
10
КМС
Скобельський О.З.
19. 
Бугай Інна
2004
10
КМС
Скобельський О.З.
20. 
Мельничук Юлія
2004
10
І
Скобельський О.З.
21. 
Орлевич Марія
2004
10
І
Скобельський О.З.
22. 
Лаць Діана
2004
10
КМС
Скобельський О.З.
23. 
Козак Анна-Марія
2005
9
І
Раковський О.Г.
24. 
Шеховцова Олександра
2005
8
КМС
Скобельський О.З.
25. 
Кузьмич Софія
2006
8
ІІюн.
Раковський О.Г.
26. 
Штурмак Анастасія
2006
8
І
Раковський О.Г.
27. 
Борисюк Ірина
2006
8
Іюн.
Раковський О.Г.
28. 
Цебак Анастасія
2006
8
І
Раковський О.Г.
29. 
Бондаренко Аделіна
2006
8
І
Раковський О.Г.
30. 
Симчук Олександра
2006
8
ІІ
Раковський О.Г.
(хлопці)
1.    
Рибін Володимир
2000
ІIІ
КМС
Глібенко В.В.
2.    
Білійчук Андрій
2001
ІІ
МС
Глібенко В.В.
3.    
Квіт Віктор
2001
ІІ
КМС
Глібенко В.В.
4.    
Стасюк Данило
2001
ІІ
МС
Глібенко В.В.
5.    
Сваричевський Андрій
2002
І
КМС
Глібенко В.В.
6.    
Чекмак Андрій
2002
І
КМС
Глібенко В.В.
7.    
Білик Юрій
2002
І
КМС
Слюсаренко С.С.
8.    
Вовк Юрій
2002
11
КМС
Глібенко В.В.
9.    
Ткач Андрій
2003
11
КМС
Глібенко В.В.
10. 
Харковський Андрій
2002
11
МС
Глібенко В.В.
11. 
Шупарський Владислав
2003
11
КМС
Глібенко В.В.
12. 
Дідошак Олександр
2003
11
КМС
Глібенко В.В.
13. 
Бодоряк Владислав
2003
11
І
Глібенко В.В.
14. 
Яценко Василь
2003
11
І
Слюсаренко С.С.
15. 
Зазуляк Олександр
2003
11
КМС
Слюсаренко С.С.
16. 
Будзяк Микола
2002
11
КМС
Слюсаренко С.С.
17. 
Мага Павло
2003
10
І
Глібенко В.В.
18. 
Григоришин Валентин
2004
10
КМС
Слюсаренко С.С.
19. 
Костишин Сергій
2004
10
КМС
Слюсаренко С.С.
20. 
Руденко Річард
2004
10
І
Слюсаренко С.С.
21. 
Михайлишин Сергій
2005
9
КМС
Глібенко В.В.
22. 
Корнілов Володимир
2005
9
КМС
Глібенко В.В.
23. 
Степчук Владислав
2005
9
Іюн.
Глібенко В.В.
24. 
Лозанюк Василь
2005
9
Іюн.
Слюсаренко С.С.
25. 
Липей Вадим
2005
9
І
Слюсаренко С.С.
26. 
Штойко Олексій
2006
9
І юн
Глібенко В.В.
27. 
Гончар Віталій
2005
8
КМС
Слюсаренко С.С.
28. 
Данилюк Дмитрій
2006
8
Іюн.
Глібенко В.В.
29. 
Сідей Іван
2005
8
ІІІ
Глібенко В.В.
30. 
Григоришин Олександр
2006
7
І юн
Слюсаренко С.С.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Вільна боротьба

Вільна боротьба

Олександр Раковський – заслужений тренер УкраїниВихованки ЛУФК поборються за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світуАнастасія Алпєєва – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби Марія Винник і Катерина Зелених – бронзові призерки світової першості з боротьбиДанило Стасюк у десятці кращих борців світуДев’ятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиНа кадетському чемпіонаті світу найкраще виступила Олександра ХоменецьІрина Гусяк і Ангеліна Лисак – бронзові призерки «Польського відкритого старту» з боротьбиП’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у кадетському чемпіонаті світу з боротьбиЧекмак і Скобельська боролись на ЄЮОФВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьби