Вільна боротьба : Борчині ЛУФК серед юніорок найсильніші

Маряна Безрука4 золотих, 1 срібну, 5 бронзових медалей завоювали вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з жіночої боротьби серед дівчат-юніорок, який 26-29 квітня 2011р. приймав Хмельницький.
Чемпіонками України стали Мар'яна Безрука (ІІІк.), Марія Лівач (ІІк.), Тетяна Лавренчук (Ік.) та Тетяна Кіт (10кл.). Срібна відзнака в активі одинадцятикласниці Лілії Горішної, причому у фіналі вагової категорії до 51кг Ліля поступилася старшій і досвідченій Мар’яні Безрукій. ІІІ місце посіли учениці 11 класу Богдана Ящук, Василина Петрів, Наталія Мазур, Катерина Жидачевська та минулорічна випускниця Лариса Скоблюк.
Усі чемпіонки тренуються в групі заслуженого тренера України Олега Сазонова, який водночас є і старшим тренером молодіжної збірної України. Тепер на дівчат чекає наполеглива підготовка та участь у чемпіонатах Європи (20-26 червня, Сербія) та світу (25-31 липня, Румунія) серед юніорів.

1.       Т.Кіт (Львів, УФК)
5.       Ю.Кайдрович, Ю.Малик (Львів, УФК)

в/к до 63кг
1.       Т.Лавренчук (Львів, УФК)
3. Н.Мазур, К.Жидачевська (Львів, УФК)

в/к до 72кг
1.       Н.Уткіна (Донецьк)

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу