Вільна боротьба : Віталій Гурський – чемпіон України серед юніорів

Віталій ГурськийУ м.Хмельницькому 26-29 квітня 2011р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. Золоту медаль і звання чемпіона України у ваговій категорії до 55кг виборов студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Віталій Гурський. Бронзові нагороди чемпіонату в активі третьокурсника Василя Шуптара (в/к до 60кг) та другокурсників Сергія Одинака (74кг) і Івана Петріва (66кг).
Серед випускників ЛУФК відзначилися Олег Литвинчук, який став переможцем у вазі до 50кг, Віталій Руденко – ІІІм./55кг, Микола Бурдан – ІІІм./60кг, Григорій Шулепа – ІІІм./84кг.
І Гурський, і Литвинчук увійшли до складу збірної команди України, яка готуватиметься до чемпіонатів Європи та світу серед юніорів, що відбудуться у Сербії (20-26 червня) та Румунії (25-31 липня) відповідно.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок