Вільна боротьба : «Чорне море» приборкали Балушка і Федоришин

Людмила Балушка4-5 червня 2011р. у м.Одесі відбувся традиційний 19 міжнародний турнір «Чорне море» з вільної боротьби, на який з’їхались усі найсильніші борці та борчині України. І це не дивно, адже тренерським штабом національної збірної він розглядається як перший етап відбору на ліцензійний чемпіонат світу, який восени пройде у Туреччині.
Серед чоловіків у ваговій категорії до 60кг рівних не було вихованцю Львівського училища фізичної культури і лідеру збірної Василю Федоришину (вип. 1998р.). Третє місце у цій ваговій категорії посів студент ІІІ курсу Василь Шуптар, що слід рахувати приємною несподіванкою. Бронзова нагорода у вазі до 66кг дісталася ще одному вихованцю ЛУФК Ростиславу Первачуку. У цій ваговій категорії переміг львів’янин, срібний призер Пекінської олімпіади Андрій Стаднік.
Жінки змагались тільки у олімпійських вагових категоріях. У найлегшій вазі (до 48кг) перемогу здобула вихованка ЛУФК Людмила Балушка (вип. 2005р.). В 55кг друге місце посіла минулорічна випускниця училища Ірина Гусяк. У фінальному поєдинку Ірина поступилась лідеру жіночої збірної, дворазовій чемпіонці Європи Тетяні Лазарєвій. Третє місце у цій категорії посіла ще одна випускниця ЛУФК Ольга Нарепеха.
Лідер категорії до 63кг, цьогорічна чемпіонка Європи і позаминулорічна випускниця училища Юлія Остапчук у першій же сутичці зустрілась з іншою вихованкою ЛУФК Мар’яною Квятковською (вип. 2005р.). Перемогла Квятковська та у півфіналі Мар'яна поступилась донечанці Аліні Махині і посіла ІІІ місце. Перемогла у цій вазі Махиня.
Випускниця 2008р. Оксана Ващук виборола бронзову медаль у найважчій ваговій категорії – до 72кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу