Вільна боротьба : У фіналі Золотого призу FILA зійшлися Когут і Стадник

У м.Баку (Азербайджан) 8-9 липня 2011р. відбувся фінал Золотого Великого призу Міжнародної федерації видів боротьби – Golden Grand Prix FILA з жіночої боротьби, у якому за персональними запрошеннями взяли участь усі найсильніші борчині світу, за винятком китаянок та американок. У найлегшій ваговій категорії до 48кг у фінальній сутичці зійшлися дві вихованки Львівського училища фізичної культури – Олександра Когут (вип. 2004р.) та Марія Стадник (вип. 2007р.), яка сьогодні представляє Азербайджан. У напруженому поєдинку з рахунком 2:1 (1:0, 1:1, 2:0) перемогла Стадник. У Когут – срібна нагорода.
У вазі до 51кг Юлія Благіня (вип. 2010р.) у 1/8 фіналу «розправилась» з японкою Ю.Міяхарою 2:0 (2:0, 1:0), у ¼ - «поклала на лопатки» Анастасію Бурятинську з Великобританії, а у півфіналі – несподівано поступилась Марії Івановій-Ягораві з Білорусі 0:2 (0:2, 0:1). У сутичці за ІІІ місце Юля перемогла Наталію Буду з Молдови 2:1 (1:0, 0:6. 3:0) і відзначена бронзовою медаллю.
У наступній ваговій категорії – до 55кг змагалась ще одна вихованка ЛУФК Наталія Синишин (вип. 2005р.). наталя розпочала змагання з перемоги у 1/8 фіналу над сильною шведкою Софією Матіссон 2:0 (5:0, 1:1), але в 1\4 фіналу у «домашньому» поєдинку з Тетяною Лазарєвою поступилась 0:2 (0:1, 0:1) і в результаті посіла 8 місце. Лазарєва – п’ята.
У вазі до 63кг Мар’яна Квятковська (вип. 2005р.) у першому поєдинку поступилась господарці Гозаль Зутовій 1:2 (0:4, 2:0. 0:4). а у втішному поєдинку за «бронзу» ще й Ханні Йоханссон зі Швеції 0:2 (1:2, 0:1). У Мар’яни також восьма підсумкова позиція.
У загальнокомандному заліку Українки п’яті. Перемогли росіянки, другі – азербайджанки на чолі з Марією Стадник, на третьому місці – японки.
Підсумкові результати змагань:
48кг: 1. М.Стадник (Азербайджан) 2. О.Когут (Україна) 3. Я.Стадник (Великобританія), Ж.Ешімова-Портбаєва (Казахстан).
51кг: 1. І.-Т.Нерем (Швеція) 2. К.Мурага (Японія) 3. І.Ологонова (Росія), Ю.Раткевич (Азербайджан) 5. Т.Лазарєва (Україна) 8. Н.Синишин (Україна).
59кг: 1. С.Ахмадлі (Азербайджан) 2. О.Буткевич (Великобританія) 3. О.Замула (Азербайджан) , К.Шімада (Японія) 7. Г.Василенко (Україна).
63кг: 1. Р.Ватарі (Японія) 2. Г.Зутова (Азербайджан) 3. Н.Смірнова (Росія). Х.Йоханссон (Швеція) 8. М.Квятковська (Україна) 10. А.Махіня (Україна).
67кг: 1. С.Дошо (Японія) 2. Д.Санхєєва (Росія) 3. Н.Паламарчук (Азербайджан), З.Гурбанхаїєва (Азербайджан).
72кг: 1. С.Златева (Болгарія) 2. Н.Воробйова (Росія) 3. А.Стародубцева (Росія), Х.Сузукі (Японія) 9. К.Бурмістрова (Україна).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу