47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вдала репетиція борців


Мар яна Колос23-24 вересня 2011р. у м.Броварах відбувся ХVIІ всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка. Змагались юнаки та дівчата 1996-1997р.р.
Ці змагання розглядались тренерським складом як генеральна репетиція перед чемпіонатом України серед спортсменів-борців цієї вікової категорії, який 24-27 жовтня пройде у Львові.
Добре виступили на турнірі дівчата ЛУФК. В їх активі 3 перших, 5 других, 3 третіх місця. Переможцями турніру стали Мар'яна Колос (8кл.), Оксана Лівач і Ірина Остапук (9кл.). Срібні нагороди вибороли Ольга Загайська, Андріана Литинська, Ольга Левчук, Ангеліна Лисак (8кл.), Христина Береза (9кл.). «Бронза» на рахунку Анастасії Остапук, Вікторії Руданець (8кл.), Євгенії Гончарук (9кл.).
У хлопців відзначився десятикласник Роман Ашарін, якому не було рівних у ваговій категорії до 35кг. Олександр Косар (9кл.) і Андрій Бурдаш (10кл.) свої поєдинки за медалі програли і фінішували на 5 місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Половина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місці