47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На фестивалі у Калуші тон задавали борці та борчині ЛУФК


2-4 грудня 2011р. у Калуші пройшов фестиваль вільної боротьби, участь у якому взяло понад 240 спортсменів 1996-1997р.н. з Прикарпаття, Львівської, Київської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Левова частка нагород фестивалю в активі борців і борчинь Львівського училища фізичної культури.
Переможницями турніру серед дівчат стали учениці 8 класу Октябріна Дутка (в/к 40кг) та Маряна Колос (46кг), дев’ятикласниці Оксана Лівач (в/к до 32кг), Євгенія Гончарук (49кг), Ірина Остапук (52кг) та Христина Береза (56кг), десятикласниця Ірина Черкас (43кг). Серед хлопців золоті медалі вибороли учні 10 класу Ярослав Гурський (в/к до 53кг) та Михайло Стахів (66кг).
Срібні нагороди на рахунку учениць 8 класу Ольги Загайської (37кг), Ангеліни Лисак (52кг) та Юлії Корнійчук (56кг), дев’ятикласників Ольги Левчун (49кг), Анатолія Дутки (42кг) та Олександра Тайлакова (59кг).
На третій сходинці п’єдесталу пошани стали учениці 8 класу Анастасія Остапук (43кг), Вікторія Руданець (46кг) та Олександра Побігун (49кг). Серед хлопців «бронза» на рахунку дев’ятикласників Романа Ашаріна (38кг), Олександра Юзвака (43кг) та Костянтина Гончарука (53кг).
Підготувала Наталія Васьо
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Христина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»