47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На фестивалі у Калуші тон задавали борці та борчині ЛУФК


2-4 грудня 2011р. у Калуші пройшов фестиваль вільної боротьби, участь у якому взяло понад 240 спортсменів 1996-1997р.н. з Прикарпаття, Львівської, Київської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Левова частка нагород фестивалю в активі борців і борчинь Львівського училища фізичної культури.
Переможницями турніру серед дівчат стали учениці 8 класу Октябріна Дутка (в/к 40кг) та Маряна Колос (46кг), дев’ятикласниці Оксана Лівач (в/к до 32кг), Євгенія Гончарук (49кг), Ірина Остапук (52кг) та Христина Береза (56кг), десятикласниця Ірина Черкас (43кг). Серед хлопців золоті медалі вибороли учні 10 класу Ярослав Гурський (в/к до 53кг) та Михайло Стахів (66кг).
Срібні нагороди на рахунку учениць 8 класу Ольги Загайської (37кг), Ангеліни Лисак (52кг) та Юлії Корнійчук (56кг), дев’ятикласників Ольги Левчун (49кг), Анатолія Дутки (42кг) та Олександра Тайлакова (59кг).
На третій сходинці п’єдесталу пошани стали учениці 8 класу Анастасія Остапук (43кг), Вікторія Руданець (46кг) та Олександра Побігун (49кг). Серед хлопців «бронза» на рахунку дев’ятикласників Романа Ашаріна (38кг), Олександра Юзвака (43кг) та Костянтина Гончарука (53кг).
Підготувала Наталія Васьо
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок