Вільна боротьба : Колос, Лукінська і Качура перемогли у Хмельницьку

Сергій Качура9-11 грудня 2011р. у м.Хмельницькому відбувся всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби пам'яті Богдана Хмельницького. Участь у турнірі взяли понад 300 юних атлетів і атлеток 1995-1996р.р.н. З усіх регіонів України та гості з Молдови.
В змаганнях дівчат у ваговій категорії до 44кг перемогла учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Колос. Мар’яну підтримала одинадцятикласниця Вікторія Лукінська, якій не було рівних у вазі до 67кг. На рахунку дев’ятикласниці Христини Берези «срібло» у вазі до 57кг. Марія Саргсян (11кл.) посіла ІІІ у ваговій категорії до 63кг.
Серед хлопців змістовну боротьбу показав учень 11 класу Сергій Качура, який переміг у 69кг. Срібні нагороди на рахунку одинадцятикласника Олега Нойніца (63кг) та десятикласника Мар’яна Чернея (100кг). Вадим Скрипник (10кл.) посів ІІІ місце у 76кг. Михайло Стахів (10кл.) та Андрій Галушка (11кл.) п’яті у 63 і 85кг відповідно.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок