Вільна боротьба : Борчині ЛУФК в Україні найсильніші

Відразу 5 золотих медалей здобули вихованки Львівського училища фізичної культури на юніорському чемпіонаті України з вільної боротьби, який у ці дні (24-27 квітня 2012р.) проходить у м.Харкові.
Чемпіонками України стали Ольга Шнайдер (вип. 2009р.), Ліля Горішна (Ік.), Лариса Скоблюк (вип. 2010р.), Оксана Гергель (вип. 2011р.), Тетяна Лавренчук (Ік.).
Бронзові медалі вибороли Тетяна Кіт (11кл.) та Наталія Мазур (вип. 2011р.). Причому обидві поступилися у півфіналі чемпіонкам: Таня Ларисі Скоблюк 1:2 (0:1, 1:1, 1:3), а НаталяТані Лавренчук 0:2 (0:3, 0:6).
Усі чемпіонки здобули право боротися на юніорському чемпіонаті Європи, який у ІІ половині червня відбудеться у Сербії.
Призери змагань:
44кг: 1. І.Семків (Івано-Франківськ), 2. М.Георгієва (Одеса), 3. Н.Луковська (Херсон);
48кг:1. О.Шнайдер (Львів), 2. М.Наконечна (Львів), 3. Т.Сікновенко (Херсон), О.Булюк (Донецьк);
51кг: 1. Л.Горішна (Львів), 2. О.Їжицька (Київська обл.), 3. Т.Кравченко (Дніпропетровськ), Л.Скляренко (Донецьк);
55кг: 1. Л.Скоблюк (Львів), 2. В.Лата (Херсон), 3. Т.Кіт (Львів), Т.Омельченко (Дніпропетровськ);
59кг: 1. О.Гергель (Львів), 2. С.Бодчар (Львів), 3. Є.Шевченко (Чернігів), Н.Андрієнко (Харків);
63кг: 1. Т.Лавренчук (Львів), 2. Р.Петришен (Хмельницький), 3. В.Бабій (Волинська обл.), Н.Мазур (Львів);
67кг: 1. К.Станкова (Одеса), 2. Л.Тичина (Львів), 3. О.Корольчук (Хмельницький), Н.Сурмай (Дніпропетровськ);
72кг: 1. Ю.Лавренюк (Київська обл), 2. В.Кушнір (Донецьк), 3. Н.Уткіна (Донецьк), В.Прима (Донецьк).

Христина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»