Вільна боротьба : Важкий шлях Федоришина до Лондона

Василь ФедоришинУ м.Хельсінках (Фінляндія) триває ІІ Всесвітній кваліфікаційний турнір з видів боротьби - остання спроба для представників цього виду спорту вибороти путівки до олімпійського Лондону.
Нарешті з величезними надзусиллями це вдалося прославленому вихованцеві Львівського училища фізичної культури Василю Федоришину (вип.1998р.). Тільки що Василь став фіналістом відбірного турніру у ваговій категорії до 60кг, що дає йому право змагатись на третій для себе Олімпіаді.
На шляху до фіналу Василь подолав в’єтнамця Те Анх Нгуєна 2:0 (6:0, 3:2), узбека Уулу Надирбека 2:1 (0:8, 1:0, 7:4), киргиза Насібулло Гурбанова 2:0 (2:0, 1:1) та білоруса Александра Контоєва 2:0 (2:1, 1:0).
У вазі до 55кг друга олімпійська спроба студента ІІІ курсу училища Віталія Гурського також закінчилася невдало. У поєдинку 1/8 фіналу Віталій поступився азербайджанцю Махмуду Магомедову 0:2 (0:2, 0:7) і вибув із змагань.

На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу Черкасову