47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На студентському чемпіонаті домінували вихованці ЛУФК


За явної переваги вихованців Львівського училища фізичної культури пройшов чемпіонат України з вільної та жіночої боротьби серед студентів, який 3-5 травня 2012р. приймали Чернівці. Аж вісім разів піднімалися вони на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, вибороли 1 срібну та 6 бронзових нагород.
Переможцями національної студентської першості стали Олег Литвинчук (вип. 2008р.), Василь Шуптар (вип. 2011р.), Володимир Перхалюк (вип. 2010р.), Григорій Шулепа (вип. 2009р.), Ірина Рибак (вип. 2011р.), Лариса Скоблюк (вип. 2010р.), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Оксана Гергель (вип. 2011р.).
ІІ місце в активі Ольги Шнайдер (вип. 2009р.), ІІІ – Миколи Бурдана (вип. 2011р.), Юлії Кузьмів (вип. 2007р.), Мар’яни Безрукої (вип. 2011р.), Юлії Малик (вип. 2011р.), Катерини Домбровської (вип. 2010р.), Христини Кауфман (вип. 2010р.).
Приємно, що після закінчення училища його вихованці продовжують активну змагальну діяльність і досягають нових вершин у спорті. Більшість з них є сьогодні студентами Львівського державного університету фізичної культури, що дозволило цьому навчальному закладу посісти ІІ місце у загальнокомандному заліку.
Тепер на переможців чекає поїздка у Фінляндію, де 2-7 жовтня пройде чемпіонат світу серед студентів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби