47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На студентському чемпіонаті домінували вихованці ЛУФК


За явної переваги вихованців Львівського училища фізичної культури пройшов чемпіонат України з вільної та жіночої боротьби серед студентів, який 3-5 травня 2012р. приймали Чернівці. Аж вісім разів піднімалися вони на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, вибороли 1 срібну та 6 бронзових нагород.
Переможцями національної студентської першості стали Олег Литвинчук (вип. 2008р.), Василь Шуптар (вип. 2011р.), Володимир Перхалюк (вип. 2010р.), Григорій Шулепа (вип. 2009р.), Ірина Рибак (вип. 2011р.), Лариса Скоблюк (вип. 2010р.), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Оксана Гергель (вип. 2011р.).
ІІ місце в активі Ольги Шнайдер (вип. 2009р.), ІІІ – Миколи Бурдана (вип. 2011р.), Юлії Кузьмів (вип. 2007р.), Мар’яни Безрукої (вип. 2011р.), Юлії Малик (вип. 2011р.), Катерини Домбровської (вип. 2010р.), Христини Кауфман (вип. 2010р.).
Приємно, що після закінчення училища його вихованці продовжують активну змагальну діяльність і досягають нових вершин у спорті. Більшість з них є сьогодні студентами Львівського державного університету фізичної культури, що дозволило цьому навчальному закладу посісти ІІ місце у загальнокомандному заліку.
Тепер на переможців чекає поїздка у Фінляндію, де 2-7 жовтня пройде чемпіонат світу серед студентів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок