Вільна боротьба : З «Чорного моря» з бронзовим забарвленням

Віталій Гурський4 бронзові медалі на міжнародному турнірі з вільної боротьби кат. «А» «Чорне море-2012», який 31 травня - 2 червня уже вдвадцяте приймала Одеса, завоювали вихованці Львівського училища фізичної культури.
У ваговій категорії до 55кг цьогорічний випускник училища Віталій Гурський у півфіналі мінімально поступився своєму основному супернику за національне лідерство у цій вазі Сергію Ратушному з Києва 0:2 (0:1, 0:1).
В 60кг третє місце посів Юрій Баландюк (вип. 2005р.).
Планувалось, що у наступній ваговій категорії до 66кг зійдуться два претенденти на участь у Олімпійських іграх – львів’яни Андрій Квятковський (вип. 2007р.) та Андрій Стаднік. Однак, Стаднік на одеський килим не вийшов, а Квятковський у ½ фіналу поступився майбутньому переможцю узбеку Хтійору Наврузову 1:2 (1:0, 0:4, 0:2) і в підсумку закінчив змагання на 3 місці. Поруч з ним на третій сходинці п’єдесталу пошани стояв ще один вихованець училища Ростислав Первачук (вип. 2008р.). У іншому півфіналі Ростислав програв Семіону Радулову з Одеси 1:2 (0:5, 1:0, 1:7).
Григорій Шулепа (вип. 2009р.) посів на турнірі 5 місце. У ¼ фіналу Григорій у рівному поєдинку поступився лідеру національної збірної Ібрагіму Алдатову 1:2 (0:3, 1:0, 0:2), а в поєдинку за «бронзу» ще й білорусу Амархаю Махамедаву 0:3, 0:1.

Пожарная сигнализация монтаж установка этапы в работе по монтажу glazok.kiev.ua.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу