Вільна боротьба : Борці ЛУФК виборюватимуть світові титули

4 вересня 2012р. у Таїланді стартує чемпіонат світу з видів боротьби серед юніорів.
Світові борцівські титули у складі збірної України виборюватимуть відразу п’ятеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
У дівчат це першокурсниця Тетяна Кіт (в/к до 55кг), студентка ІІ курсу Ліля Горішна (51кг), третьокурсниця Тетяна Лавренчук (63 кг), минулорічна випускниця Оксана Гергель (59кг).
У хлопців – цьогорічний випускник Віталій Гурський.
Летять у Таїланд і вчителі вільної боротьби училища, заслужені тренери України Олег Сазонов та Ігор Дух.

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби