Вільна боротьба : Вихованці ЛУФК на чемпіонаті світу-2009 з боротьби

Ще 2 вихованки відділення боротьби ЛУФК закінчили виступи на чемпіонаті світу-2009. У ваговій категорії до 55кг Наталія Синишин (випуск 2005р.) посіла 11 місце. Безумовно, це невдача для талановитої і вже титулованої спортсменки.

10 місце у ваговій категорії до 63кг посіла цьогорічна випускниця і чемпіонка Європи серед молоді Юля Остапчук. Для Юлі це дебют на світових дорослих чемпіонатах.

Ще один вихованець відділення вільної боротьби Андрій Шийка посів 11 місце у змаганнях чоловіків у ваговій категорії до 74 кг. Андрій представляв Німеччину.

Отже, на загал вихованці ЛУФК на світовій першості-2009 здобули 1 золоту та 3 бронзові нагороди. Так тримати, відділення боротьби.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу