Вільна боротьба : І Синишин випробування японкою не пройшла

У м. Стрезкона Каунті (Канада) продовжується чемпіонат світу з жіночої боротьби.
У другий день змагань на килим вийшли ще дві вихованки Львівського училища фізичної культури. У олімпійській ваговій категорії до 55кг Наталія Синишин (вип. 2005р.) у попередніх сутичках з одинаком рахунком 2:0 перемогла француженку Аурелію Бассет та сильну китаянку Чен Янг, та у 1/2 фіналу спіткнулася на японці Саорі Йошіді 1:2 (4:0, 0:1, 0:3). У поєдинку за «бронзу» Наталці не залишилося сил проти Гіти Гіти з Індії 0:2 (0:1, 0:1) і в кінцевому результаті вона посіла 5 місце. Чемпіонкою світу стала Саорі Йошіда.
У вазі до 72кг Оксана Ващук (вип. 2009р.) у 1/4 фіналу поступилася майбутній чемпіонці Анні Франссон зі Швеції 0:2 (0:5, 0:3) і закінчила чемпіонат на 9 місці.
У суботу 29 вересня на килим вийдуть ще дві вихованки училища. У найлегшій ваговій категорії до 48кг Олександра Когут (вип. 2004р.) отримала у суперниці Тетяну Аманжол-Бакатюк з Казахстану, а Алла Черкасова (вип. 2005р.) у вазі до 63кг – Малік Сакші (Індія).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу