Вільна боротьба : Лівач Оксана наслідує старшу сестру

Оксана Лівач2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових медалей завоювали учениці Львівського училища фізичної культури у перший день чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат 1997-1998р.р.н., який 24-26 жовтня 2012р. проходить у м.Хмельницькому.
У ваговій категорії до 32кг чемпіонкою України стала учениця 8 класу Марія Трофимчук. Марію підтримала її старша подруга, десятикласниця Оксана Лівач, яка перемогла у вазі до 37кг. Усіх своїх суперниць Оксана долала за явною перевагою. У своїй боротьбі Оксана наслідує старшу сестру, цьогорічну випускницю училища Марію Лівач, яка нещодавноперемогла на молодіжному чемпіонаті.
Загайська Оля (9кл.) стала бронзовим призером у наступній вазі – до 40кг. Третє місце у ваговій категорії до 44кг посіла однокласниця Олі Христина Демко.
Срібним призером у 48кг стала Анастасія Дякова (9кл.). У вирішальному, фінальному поєдинку Настя поступилася донечанці Дарині Бобрулько. Бронзову нагороду у цій же вазі здобула Анастасія Остапук (9кл.).
Врожайною на нагороди виявилася в/к до 52кг. «Срібло» тут дісталося дев’ятикласниці Ангеліні Лисак, а бронзові медалі вибороли Ольга Левчун та Юлія Сало (обидві 10кл.). Ще одну срібну медаль везе в училище десятикласниця Христина Береза (в/к до 57кг).
25 жовтня у боротьбу на чемпіонаті вступають хлопці. Сподіваємося, що їхній медальний доробок буде не гірший.

Отличные цены. Центр Розвитку Дитини Индивидуальный подход.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу