Вільна боротьба : Борчині ЛУФК вибороли Кубок Польщі

Маряна КолосУ м.Красніку (Польща) 16-18 листопада 2012р. пройшов ХХІ міжнародний борцівський турнір за Кубок Землі Красніцької, на якому одночасно розігрувався Кубок Польщі з вільної та жіночої боротьби в категоріях юніорок та кадетів (дівчата і хлопці).
Серед дівчат-кадеток (спортсменки 1996-1998р.р.н.) переможницями Кубка Польщі стали учениці Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач (в/к до 38кг), Ольга Загайська (40кг), Мар’яна Колос (49кг), Ірина Остапук (56кг). Срібні нагороди турніру вибороли Анастасія Ямнюк (43кг) та Христина Береза (60кг). На третю сходинку п’єдесталу пошани польського Кубку зійшли Анастасія Боженко (52кг), Ангеліна Лисак (56кг).
У підсумку дівоча команда ЛУФК друга у загальнокомандному заліку, нагородою за що їй став Кубок і диплом Польської спілки боротьби.
Серед хлопців перемогу на турнірі здобув учень 9 класу Дмитро Крисюк (в/к до 42кг). Десятикласник Анатолій Дутка – бронзовий призер у вазі до 50кг.
Учениця 11 класу Ірина Черкас посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 44кг серед юніорок.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Тетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьбиДіана Лаць і Сергій Костишин – бронзові призери юнацького чемпіонату ЄвропиБорчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у СловаччиніУ поєдинках за європейську «бронзу» Мацола і Томищ не осилили білорусокМацола, Томищ і Харковський поборються за європейські кадетські нагородиВихованці ЛУФК завоювали 7 медалей на юніорському Євро з боротьбиСтуденти ЛУФК Ідзінський і Стасюк на подіумі юніорського чемпіонату Європи з боротьбиАнастасія Лавренчук – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби серед юніорок Винник Марія, Рябоволова і Вовчак – бронзові призерки юніорського чемпіонату ЄвропиОдинадцятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиНа чемпіонаті України Марія Орлевич усіх суперниць поборола достроковоВіталій Гончар, Валентин Григоришин, Сергій Костишин – чемпіони України з боротьбиНа відкритій першості ЛУФК відібрали найкращих борчинь