Вільна боротьба : Заява Міжнародної федерації боротьби (FILA)

FILA стурбована рекомендацією Виконавчого комітету МОК не включати боротьбу у перелік 25 основних видів спорту, які складуть програму Олімпійських ігор 2020р.
FILA буде вживати усі необхідні заходи, щоб переконати Виконком та членів МОК у помилковому погляді на таке рішення проти одного з ключових видів спорту стародавніх і сучасних Олімпійських ігор.
FILA завжди дотримувалась правил МОК і є презентована у 180 країнах, в багатьох з яких боротьба є національним видом і чи не єдиною можливістю для атлетів репрезентувати свої країни на Олімпійських іграх, сприяючи тим самим їхній універсальності.
Бюро FILA збереться у Пхукеті (Таїланд) 16-17 лютого і звернеться з цим питанням до Виконавчого комітету МОК у травні у м.Санкт-Петербурзі.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок