Вільна боротьба : Лілія Горішна – срібна призерка Київського міжнародного турніру

На вихідних 16-17 лютого 2013 р. у м. Києві вже вдев’ятнадцяте пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам.
Приємною несподіванкою у жіночій частині турніру став виступ студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Лілії Горішної (тренер Олександр Раковський). Ліля дійшла до фіналу вагової категорії до 51 кг, де поступилась досвідченій Тетяні Лазарєвій 0:1, 0:4. А у півфіналі Горішна впевнено, на туше, розправилась з кривдницею Юлії Благіні (вип. 2010р.) росіянкою Альоною Адашінскою. У ¼ Благіня поступилася Адашінскій 0:1, 0:1.
Підтримала Горішну і третьокурсниця Тетяна Лавренчук. У Тані бронзова нагорода турніру. У 1/8 фіналу Таня поступилася майбутній переможниці Анні Половнєвій з Росії 1:2, 1:3, а на шляху до «бронзи» перемогла Хілу Райабі з Тунісу 1:0, 1:2, 3:0 та американку Ісбелл Шеюну 1:2, 1:1, 1:0.
Бронзовою призеркою турніру у найлегшій ваговій категорії до 48 кг стала ще одна вихованка училища Марія Лівач (вип. 2012 р). У малому фіналі Марія поборола полячку Анну Лукасяк 2:0, 1:0.
Бронзова нагорода в активі і досвідченої Наталії Синишин (вип. 2005 р.). У півфіналі Наталя несподівано поступилась маловідомій українці Тетяні Омельченко 0:2, 0:1, а у поєдинку за ІІІ місце впевнено перемогла чешку Лєнку Мартінакову 1:0, 3:0.
Підсумкові результати змагань
48 кг
1. Л. Алісса (США)
2. Є. Войрікова (Росія)
3. М. Лівач (Україна, Львів), Е. Вікторія (США)

51 кг
1. Т. Лазарєва (Україна)
2. Л. Горішна (Україна, Львів)
3. Р. Засіна (Польща), А. Адашінская (Росія)

55 кг
1. М. Хілен (США)
2. Т. Омельченко (Україна)
3. Б. Емеше (Угорщина), Н. Синишин (Україна, Львів)

59 кг
1. А. Половнєва (Росія)
2. С. Ліпатова (Росія)
3. К. Станкова (Україна), Т. Лавренчук (Україна, Львів)

63 кг
1. І. Кратиш (Їзраїль)
2. П. Грабовска (Польща)
3. А.Фоменко (Росія), М. Міхалік (Польща)

67 кг
1. А. Стаднік (Україна)
2. Д. Осоцка (Польща)
3. В Карлсон (США), А. Шавлінская (Росія)

72 кг
1. К. Бурмістрова (Україна)
2. А. Вєшчек-Кордус (Польща)
3. С. Саєнко (Молдова), В. Маршалюк (Болгарія)

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»