47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Пошук талантів серед борчинь


15-16 березня 2013 р. відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з вільної боротьби серед дівчат 1996-98 та 1999-2000 р.р.н. Змагання проводилися у спеціалізованому залі боротьби училища, а їх головним завданням був пошук талановитих борчинь для подальшого навчання в ЛУФК.
На жаль, сильні снігопади завадили приїхати усім бажаючим, і у змаганнях взяли участь лише 8 команд з Львівської, Рівненської, Житомирської, Запорізької областей, АР Крим та гості з м.Краснік (Польща).
До суддівської колегії, окрім вчителів спорту братів Олександра та Володимира Раковських, входили досвідчені спортсмени – випускниця училища Ірина Рибак – бронзова призерка Чемпіонату світу серед студентів у 2012 р.; другокурсниця Лілія Горішна - бронзова призерка Чемпіонату світу-2012 серед юніорок та учні Олександр Юзвак та Роман Ашарін – багаторазові призери Чемпіонатів України.
Переможців визначали у 8-и вагових категоріях. Тон боротьби задавали переможці та призери світових та європейських першостей серед кадетів: Катерина Машкевич (м.Малин), Мар’яна Колос, сестри Ірина та Анастасія Остапук, Ірина Черкас (ЛУФК). Найбільше нагород вибороли учениці училища.
Ті, хто не зміг приїхати на оглядини до ЛУФК, матимуть шанс продемонструвати свої борцівські здібності на всеукраїнському турнірі пам’яті В.А.Смірнова 28-30 березня 2013р. у Ковелі, де вчителі вільної боротьби училища здійснюватимуть додатковий перегляд. Кращих буде запрошено на навчально-тренувальний збір, який розпочнеться 15 квітня на базі училища.
Переможці та призери змагань:
37 кг
1.    О. Лівач – Львів, ЛУФК
43 кг
1.    О. Загайська – Львів, ЛУФК
2.    А. Ямнюк – Львів, ЛУФК
46 кг
1.    Х. Демко – Львів, ЛУФК
2.    І. Черкас – Львів, ЛУФК
49 кг
1.    М. Колос - Львів, ЛУФК
2.    Н. Шумна – Краснік, Польща
3.    А. Остапук - Львів, ЛУФК
52 кг
1.    К. Машкевич – Малин, Житомирська обл.
2.    Ю. Сало - Львів, ЛУФК
3.    А. Дякова - Львів, ЛУФК
56 кг
1.    В. Дідківська – Малин, Житомирська обл.
2.    Є. Гончарук - Львів, ЛУФК
3.    А. Лисак - Львів, ЛУФК
60 кг
1.    І. Остапук - Львів, ЛУФК
2.    О. Вольчінська – Краснік, Польща
3.    Х. Береза - Львів, ЛУФК
65 кг
1.    Л. Нікольчук - Львів, ЛУФК.
 

Косметологи лица в киеве цены клиника Горавски.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Половина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місці