47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Турнір у Ковелі пройшов під диктовку борців ЛУФК


Євген Дубовий10 золотих, 5 срібних, 9 бронзових нагород вибороли борці Львівського училища фізичної культури на всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам'яті Героя Великої Вітчизняної війни Володимира Смірнова, який 28-30 березня 2013р. проходив у Ковелі.
Переможцями турніру стали Андрій Бурдаш, Ярослав Гурський (11кл.), Оксана Лівач, Христина Береза, Ірина Остапук (10кл.), Ольга Загайська, Мар’яна Колос, Анастасія Остапук, Євген Прусак (9кл.), Євген Дубовий (8кл.).
ІІ місце на турнірі посіли Олександр Вашечкін (10кл.), Анастасія Ямнюк, Христина Демко, Ольга Левчун (9кл.), Дмитро Крисюк (8кл.).
ІІІ місце в активі Михайла Стахіва (11кл.), Олександра Юзвака, Октябріни Дутки (10кл.), Ангеліни Лисак, Артема Джелеми, Анастасії Дякової (9кл.), Анастасії Боженко, Сергія Бенета, Михайла Гурського (8кл.).
Слід додати, що участь у турнірі взяли 325 хлопців і дівчат 1996-1999р.р.н. з 24 міст України та гості з Республіки Саха (кол. Якутія, Російська Федерація).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби