47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Турнір у Ковелі пройшов під диктовку борців ЛУФК


Євген Дубовий10 золотих, 5 срібних, 9 бронзових нагород вибороли борці Львівського училища фізичної культури на всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам'яті Героя Великої Вітчизняної війни Володимира Смірнова, який 28-30 березня 2013р. проходив у Ковелі.
Переможцями турніру стали Андрій Бурдаш, Ярослав Гурський (11кл.), Оксана Лівач, Христина Береза, Ірина Остапук (10кл.), Ольга Загайська, Мар’яна Колос, Анастасія Остапук, Євген Прусак (9кл.), Євген Дубовий (8кл.).
ІІ місце на турнірі посіли Олександр Вашечкін (10кл.), Анастасія Ямнюк, Христина Демко, Ольга Левчун (9кл.), Дмитро Крисюк (8кл.).
ІІІ місце в активі Михайла Стахіва (11кл.), Олександра Юзвака, Октябріни Дутки (10кл.), Ангеліни Лисак, Артема Джелеми, Анастасії Дякової (9кл.), Анастасії Боженко, Сергія Бенета, Михайла Гурського (8кл.).
Слід додати, що участь у турнірі взяли 325 хлопців і дівчат 1996-1999р.р.н. з 24 міст України та гості з Республіки Саха (кол. Якутія, Російська Федерація).

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок