Вільна боротьба : Чорноморське «срібло» вихованців ЛУФК

Іван Петрів3 срібні медалі вибороли вихованці відділення боротьби Львівського училища фізичної культури на традиційному міжнародному турнірі «Чорне море», який уже ось майже сорок років організовує Одеса.
У вазі до 66кг відзначився вчорашній юніор Іван Петрів (вип.2012р.). Іван впевнено пройшов усю турнірну дистанцію, по черзі переміг болгарина Анатолія Гвідея 3:1, 2:0, українців Любомира Симака 1:0, 4:0, Євгена Хавілова – «на туше» і лише у фіналі поступився господарю змагань Семену Радулову, якому і рідні стіни «допомагали». Результат фінального поєдинку 2:1 (0:3, 3:1, 2:0) на користь одесита.
У категорії до 60кг на одеський килим вперше після Лондонської олімпіади вийшов досвідчений і титулований Василь Федоришин (вип. 1998р.). Поєдинки Василю давалися важче, тим не менше він дійшов до фіналу, де поступився киянину Миколі Айвазяну 1:2 (1:0, 0:1, 0:2). Поки що Федоришин бойової форми не набрав. Минулорічний випускник училища Віталій Гурський у цій категорії п’ятий.
Третє чорноморське «срібло» дісталося німецькому українцю Андрію Шийці (вип.1999р.). Андрій впродовж останніх років виступає за збірну Німеччини. У фіналі Шийка поступився українцю Андрію Нагорному 0:2 (0:6, 0:6).
Григорій Шулепа (вип.2009р.) у вазі до 84кг посів 5 місце.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу