Вільна боротьба : Борчині ЛУФК домінували на юнацькому чемпіонаті

Анастасія Боженко4 золоті, 2 срібні, 4 бронзові медалі – такий доробок борчинь Львівського училища фізичної культури на юнацькому чемпіонаті України з вільної боротьби, який 14 травня 2013р. розпочався у Харкові.
Відкрила рахунок перемогам учениця 10 класу Оксана Лівач, яка не мала собі рівних у найлегшій вазі – до 38кг.
У категорії до 40кг срібну медаль здобула дев’ятикласниця Оля Загайська, а бронзу – однокласниця Олі Анастасія Ямнюк. Дівчата пропустили поперед себе донечанку Юлію Плетнікову.
У наступній вазі до 43кг Христина Демко (9кл.) у 1/2 фіналу поступилася запоріжанці Євгенії Павловій 1:2 (1:2, 3:1, 1:2) і посіла ІІІ місце. До речі, Павлова завершальний етап підготовки до чемпіонату проводила в ЛУФК і готується до вступу в наше училище.
У вазі до 49кг прогнозовано і впевнено перемогла дев’ятикласниця Мар’яна Колос. Адже Мар’яна – бронзова призерка минулорічного чемпіонату світу серед кадеток. Бронзову нагороду тут виборола Анастасія Остапук (10кл.). На турнірі Настя поступилася лише Мар’яні (0:1, 0:6 у півфіналі).
В 52кг ІІІ місце посіла Ангеліна Лисак (9кл.). У півфіналі Ангеліні не вистачило сил у поєдинку з киянкою Тетяною Рішко 1:2 (3:0, 2:4, 3:4).
Справжнім відкриттям змагань стала восьмикласниця Анастасія Боженко. Настя на одному диханні пройшла весь турнір і перемогла у ваговій категорії до 56кг. Нагородою Насті стала не тільки золота чемпіонська медаль, а й поїздка у Чорногорію на кадетський чемпіонат Європи.
Разом з Настею до чемпіонату Європи буде готуватись і десятикласниця Христина Береза, яка стала найсильнішою у вазі до 60кг. Правда, претензії на поїздку у Чорногорію буде мати і Іра Остапук, яка посіла ІІ місце. Із-за травми Іра на фінальний поєдинок не вийшла.
Слід додати, що цьогорічний кадетський чемпіонат Європи відбудеться у м.Бар (Чорногорія) з 18 до 23 червня. А з 20 до 25 серпня у Сербії пройде світова першість.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»