47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : У боротьбі вводяться нові правила


18 травня 2013р. на позачерговому конгресі FILA була прийнята нова редакція правил з вільної боротьби.
Зокрема, вводиться новий формат сутичок – два періоди по три хвилини з 30и-секундною перервою. Підрахунок очків сумарний за обидва періоди. Не буде овертаймів і клінчів. Якщо по закінченню 2 хвилин жоден з борців не набере очко, судді визначають, хто з них менш активний. Тоді цей борець повинен за 30сек. заробити бал. Якщо він цього не зробить, бал присуджується його супернику. Принциповий момент – тепер не буде оцінюватись як технічна дія виштовхування суперника за межі килима. Система нарахування балів і визначення пасивності будуть допрацьовані на найближчих тестових турнірах.
Розглядається питання переходу на двохденний формат змагань у ваговій категорії та принцип посіву борців під час жеребкування за їх рейтингом.
Вже 19 травня матчева зустріч збірних Росії, США і Канади пройшла за новими правилами.
Вересневий чемпіонат світу-2013, який прийматиме Будапешт, відбудеться за новими правилами.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби