48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : В «Битві біля водоспаду» відзначилась Лівач


Марія Лівач31 травня 2013р. у Канаді біля Ніагарського водоспаду в рамках всесвітньої компанії «Збережемо олімпійську боротьбу» пройшов показовий турнір «Битва біля водоспаду» з жіночої боротьби за участю збірних Канади, США та України, змагання проводились за командним принципом і за новими правилами.
Як ми вже повідомляли, у складі збірної України біля Ніагари боролись і вихованки Львівського училища фізичної культури Марія Лівач, Юлія Благіня, Ірина Гусяк та Наталія Синишин.
Перемогли у «Битві біля водоспаду» господарки. На другому місці – американські борчині, треті – українки. У складі української збірної найкраще проявила себе Марія Лівач, яка здобула перемоги у обидвох поєдинках. По одній перемозі на рахунку Ірини Гусяк, Юлії Благіні та донечанки Аліни Стаднік-Махіні, яка, до речі, до турніру готувалась у Львові.
Результати поєдинків: Канада – США 5:2, Канада – Україна 5:2, США – Україна 4:3.
Підсумкове становище команд:
1. Канада – 38оч.
2. США – 26оч.
3. Україна – 24оч.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби