47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Ірина Гусяк: «З уведенням нових правил боротьба стане більш видовищнішою»


Ірина ГусякЯк ми знаємо, рішенням Міжнародної федерації боротьби (FILA) у цьому виді негайно були введені нові правила. Відбулося вже ряд тестових змагань за новими правилами.
Про відношення до нових правил газета «Спортивка» поспілкувалася з вихованкою Львівського училища фізичної культури Іриною Гусяк (вип. 2010р.).
-Ти зачепила тему нових правил. А чи вдалося вже тобі під них підлаштувати свій стиль та малюнок ведення сутичок?
- Мені здавалося, що нові правила повинні були б уводитися поетапно, крок за крок, а не відразу все. Однак, як є так є. Це доволі незвично і, на мій погляд, з уведенням нових правил боротьба стане більш видовищнішою і це піде лише на користь вільній боротьбі. Тому до введення нових правил ставлюся позитивно. Справді відкриватимуться нові таланти. Якщо раніше борці могли «стояти» та не робити прийом, а просто виштовхнути суперника за межі килима, то зараз доведеться боротися. Також ще одним плюсом стане те, що рахунок, який спортсмен набирає у першому періоді є незмінним у другому. Найчастіше новий період починався з нульового рахунку. Тепер же за новими правилами набрані бали у першому періоді залишаються і переходять у другий період. Це піде на користь і будуть відкриватися саме ті борці, які пропагують агресивний стиль ведення боротьби. А це – підніме й видовищність нашого виду спорту. Атакувальний стиль ведення боротьби піде на користь витривалим борцям. Адже відборотися два періоди по три хвилини – це доволі важко. 
- Такий стиль боротьби тобі на руку?
- Так, я прихильниця атакувального стилю ведення боротьби. Хоча все покаже час. Звісно, що буду старатися, бо боротьба – вид спорту, в якому є певний набір приймів. Тому намагатимуся демонструвати ту красу і кількість прийомів, які справді будуть необхідними.  
Джерело: www.galsports.com (за матеріалами газети «Спортивка»)

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок