48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Ірина Гусяк: «З уведенням нових правил боротьба стане більш видовищнішою»


Ірина ГусякЯк ми знаємо, рішенням Міжнародної федерації боротьби (FILA) у цьому виді негайно були введені нові правила. Відбулося вже ряд тестових змагань за новими правилами.
Про відношення до нових правил газета «Спортивка» поспілкувалася з вихованкою Львівського училища фізичної культури Іриною Гусяк (вип. 2010р.).
-Ти зачепила тему нових правил. А чи вдалося вже тобі під них підлаштувати свій стиль та малюнок ведення сутичок?
- Мені здавалося, що нові правила повинні були б уводитися поетапно, крок за крок, а не відразу все. Однак, як є так є. Це доволі незвично і, на мій погляд, з уведенням нових правил боротьба стане більш видовищнішою і це піде лише на користь вільній боротьбі. Тому до введення нових правил ставлюся позитивно. Справді відкриватимуться нові таланти. Якщо раніше борці могли «стояти» та не робити прийом, а просто виштовхнути суперника за межі килима, то зараз доведеться боротися. Також ще одним плюсом стане те, що рахунок, який спортсмен набирає у першому періоді є незмінним у другому. Найчастіше новий період починався з нульового рахунку. Тепер же за новими правилами набрані бали у першому періоді залишаються і переходять у другий період. Це піде на користь і будуть відкриватися саме ті борці, які пропагують агресивний стиль ведення боротьби. А це – підніме й видовищність нашого виду спорту. Атакувальний стиль ведення боротьби піде на користь витривалим борцям. Адже відборотися два періоди по три хвилини – це доволі важко. 
- Такий стиль боротьби тобі на руку?
- Так, я прихильниця атакувального стилю ведення боротьби. Хоча все покаже час. Звісно, що буду старатися, бо боротьба – вид спорту, в якому є певний набір приймів. Тому намагатимуся демонструвати ту красу і кількість прийомів, які справді будуть необхідними.  
Джерело: www.galsports.com (за матеріалами газети «Спортивка»)

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу