Вільна боротьба : Чемпіонське повернення Василя Федоришина

Василь ФедоришинВ Одесі продовжується чемпіонат України-2013 з вільної та жіночої боротьби. 3 липня у боротьбу вступили чоловіки.
У ваговій категорії до 60 кг вперше після Лондонської олімпіади на килим знову вийшов титулований вихованець Львівського училища фізичної культури Василь Федоришин (вип.1998р.). Повернення виявилося чемпіонським – у фінальній сутичці Василь поклавши «на лопатки» Миколу Айвазяна з Київщини. Третє місце у цій вазі посів ще один вихованець ЛУФК Василь Шуптар (вип. 2011р.). У ¼ фіналу Василь дав бій Федоришину, хоч і поступився 1:4 (1:4, 0:0 по періодах), а в поєдинку «за бронзу» не залишив жодних шансів киянину Людвігу Шолиняну 8:0 (4:0, 4:0).
У вазі до 66 кг вперше срібним призером чемпіонату став минулорічний випускник училища Іван Петрів. У фіналі Іван поступився одеситу Семену Радулову 2:8, хоч перший період і виграв 2:1. В ¼ Петрів «перегородив» дорогу до фіналу ще одному вихованцю училища, учаснику Лондонської олімпіади Андрію Квятковському (вип.2007р.) 7:5. У Квятковського – бронзова нагорода.
     Сергій Одинак (вип. 2012р.) посів 5 місце у вазі до 74 кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу