Вільна боротьба : Людмила Балушка – краща борчиня України

Асоціація спортивної боротьби України підвела підсумки 2009р. Кращою борчинею України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Людмила Балушка, яка набрала 2425 рейтингових очок. На другій позиції студентка ІІІ курсу ЛУФК Юлія Благіня. В її активі 1760 очок. Четверте місце посіла ще одна випускниця відділення вільної боротьби УФК Наталія Синишин (1250оч.), на шостому місці – Когут Олександра (967оч.), на сьомому – Юлія Остапчук (950оч.), на восьмому – Ірина Нетреба (867оч.), на дев’ятому – Алла Черкасова (835оч.). Таким чином, з десятки кращих борчинь України 7 проходили підготовку у Львівському УФК, а в „50” кращих спортсменок – 24 (!) вихованки ЛУФК.

Серед чоловіків друге місце посів вихованець ЛУФК Василь Федоришин. Всього 2000 оч. Василь поступився Ібрагіму Алдатлову.

В конкурсі тренерів жіночої боротьби вчитель вільної боротьби ЛУФК Олег Сазонов на другій позиції.

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок