Вільна боротьба : Гусяк, Лівач і Благіня з медалями Всесвітньої Універсіади

Ірина ГусякУ борцівській програмі XXVII літньої Всесвітньої універсіади, яка у ці дні триває у російській Казані, участь взяло аж п’ятеро вихованок Львівського училища фізичної культури. Четверо з них повертаються додому з медалями.
У ваговій категорії до 55 кг срібну нагороду виборола Ірина Гусяк (вип. 2010р.). У фінальній сутичці Іра поступилася росіянці Валерії Кобловій 0:8. 7 місце у цій вазі посіла Ярина Дубовська (вип. 2011р.). На Універсіаді Ярина представляла Азербайджан.
У вазі до 48 кг Марію Лівач (вип. 2012р.) на шляху до чемпіонства у півфіналі зупинила азербайджанка Патімат Багомедова. У поєдинку за «бронзу» Марія поборола Наташу Крамбл з Канади 7:0.
Бронзова нагорода в активі і Юлії Благіні (вип. 2010р.). У півфіналі Юля поступилася майбутній чемпіонці Хікарі Сугаварі з Японії 2:7, а у «бронзовому» фіналі перемогла Анжелу Дороган з Азербайджану 8:1.
Ще одна українська «азербайджанка» Ірина Нетреба (вип. 2008р.) стала бронзовою призеркою у вазі до 63 кг.
Слід додати, що Гусяк і Благіня на Універсіаді репрезентували Львівський державний університет фізичної культури, а Марія Лівач навчається сьогодні у Тернопільському економічному університеті.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу