Вільна боротьба : Лариса Скоблюк – віце-чемпіонка світу з боротьби

Лариса СкоблюкУ другий день жіночої програми чемпіонату світу з видів боротьби серед юніорів, який у ці дні триває у столиці Болгарії, другу медаль, на цей раз срібну, у скарбничку збірної команди України поклала вихованка Львівського училища фізичної культури Лариса Скоблюк (вип. 2010р.). Лариса стала віце-чемпіонкою світу у ваговій категорії до 55кг.
На шляху до фіналу Скоблюк перемогла росіянку Ольгу Хорошавцеву 7:0, американку Сару Хільдебрандт 8:0 та Бедіху Ган з Туреччини 7:0.
У фіналі на Ларису чекала представниця японської школи боротьби Рісако Каваї. Японки по праву вважаються законодавчинями мод у жіночій боротьбі. І на цей раз перемога була за Рісако Каваї.
Впевнено розпочала боротьбу у вазі до 63кг цьогорічна випускниця училища Тетяна Лавренчук. У 1/6 фіналу Таня поклала «на лопатки» Терезу Перссон зі Швеції, у наступному колі впевнено розправилась з німкенею Надін Вайнаудж 7:0 та у 1/4 нічого не змогла вдіяти проти американки Дженіфер Пейдж 0:7. У результаті у Лавренчук 7 місце.
Місця інших українок у другий день змагань: Ілона Семків (48кг) – 7е, Вероніка Павлюк (72кг) – 5е.
На жаль, вчорашня інформація про «бронзу» донечанки Альбіни Лєханової виявилася помилковою. У поєдинку за ІІІ місце вагової категорії до 67кг Альбіна поступилася італійці Дальмі Канева 7:14 і в підсумку посіла 5 місце.
Отож, жіноча збірна України повертається з Софії з двома нагородами і 4 місцем у командній класифікації. Попереду українок лише японки, росіянки і монголки.
Приємно, що обидві медалі вибороли представниці львівської школи боротьби. Нагадаємо, що напередодні «бронзу» у вазі до 51кг виборола студентка ІІІ курсу ЛУФК Лілія Горішна.
Залишилось лише додати, що готували призерок до змагань вчителі вільної боротьби училища Олег Сазонов і Олександр Раковський.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу