47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Боротьба залишилась у олімпійській програмі


Міжнародний олімпійський комітет залишив спортивну боротьбу у олімпійській програмі. За це на 125 сесії МОКу у Буенос-Айресі 8 вересня 2013р. проголосувало 49членів МОК, бейсбол з софтболом (жіночий різновид бейсболу) отримали 24 голоси, сквош – 22.
Нагадаємо, що у лютому ц.р. виконком Міжнародного олімпійського комітету виключив боротьбу із основних олімпійських видів спорту. Міжнародна федерація боротьби (FILA) визнала претензії МОК і взялася за формування нового обличчя одного з найстаріших видів спорту, який входив ще в програму старогрецьких олімпіад. Був обраний новий президент федерації серб Ненад Лаловіч, зазнали змін правила змагань.
29 травня новий курс розвитку спортивної боротьби був схвалений виконкомом МОКу і боротьбу поряд з бейсболом і сквошом включили у список претендентів на місце в програмі Ігор 2020 і 2024р.р., а сесія МОК проголосувала за боротьбу.
А напередодні 9 серпня, виконком МОКу збільшив кількість категорій у жіночій боротьбі до 6-и.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок