Вільна боротьба : Іван Петрів виборов національний Кубок

Іван Петрів У м.Броварах продовжується Кубок України з боротьби.
В змаганнях борців вільного стилю вагової категорії до 66кг національний Кубок виборов минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Іван Петрів. У фіналі Іван переміг Тітала Джафаряна з Харкова 7:5. Бронзову нагороду у цій вазі здобув інший вихованець училища Іван Кусяк (вип. 2012р.).
Слід додати, що ще один претендент на лідерство у цій категорії Андрій Квятковський (вип. 2007р.) участі у турнірі не брав.
У вазі до 60кг впевнену перемогу здобув прославлений ветеран української боротьби Василь Федоришин (вип. 1998р.). Василь без проблем розправився з усіма своїми опонентами, а у фінальній сутичці декласував Олексія Боруту з Київської обл. 8:0. Чудовий приклад для молодих атлетів, адже Василю Федоришину незабаром виповниться 33.
У найлегшій ваговій категорії до 55кг ІІІ місце посів Віталій Руденко (вип. 2011р.), який сьогодні виступає за Київ.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу