Вільна боротьба : Лавренчук, Гусяк і Благіня у світовій борцівській еліті

Міжнародна федерація спортивної боротьби (FILAоголосила рейтинги кращих борчинь світу за результатами 2013 року.
До світової борцівської еліти увійшли відразу три вихованки Львівського училища фізичної культури.
У ваговій категорії до 59кг 5 місце у світовому рейтингу посіла минулорічна випускниця училища Тетяна Лавренчук (на фото).
Сезон-2013 став напрочуд вдалим для молодої талановитої атлетки. Таня виборола бронзову нагороду на чемпіонаті Європи, посіла 5 місце на чемпіонаті світу та на фіналі Золотого Гран Прі FILA, увійшла до збірної світу на участь у ІІ Всесвітніх іграх з бойових мистецтв, де стала срібною призеркою.
Не менш успішний сезон провела і випускниця 2010р. Ірина Гусяк. Іра посіла ІІІ місце на чемпіонаті Європи, стала срібною призеркою Всесвітньої універсіади, виборола бронзову медаль на фіналі Гран Прі FILA, здобула 5 місце на чемпіонаті світу. У підсумку у світовому табелі про ранги вагової категорії до 55кг Гусяк також п’ята.
На 6 місці у світовому рейтингу (вага до 51кг) колишня однокурсниця Гусяк Юлія Благіня.
У 2013р. Юля – бронзова призерка континентальної першості, Гран Прі та Всесвітньої універсіади, п’ята лауреатка світового чемпіонату.
Слід додати, що Тетяна Лавренчук і Юлія Благіня є вихованками заслуженого тренера України Олега Сазонова, а Ірина Гусяк тренується під керівництвом заслуженого тренера України Ореста Скобельського.
Окрім львів’янок у десятку кращих світового рейтингу увійшли донечанка Аліна Махіня, яка стала кращою у ваговій категорії до 67кг та одеситка Ганна Василенко, яка посіла 9 місце у вазі до 63кг.

6. С.Саєнко (Молдова)

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу