48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На Голден Гран Прі «Іван Яригін» Петрів сьомий


     У м.Красноярську (Російська Федерація) 24-26 січня 2014р. відбувся традиційний ХХV міжнародний турнір “Іван Яригін» з вільної та жіночої боротьби із серії Голден Гран Прі FILA, участь у якому у складі збірної команди України взяли відразу шестеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
Найкраще посеред них у Красноярську виступив Іван Петрів (вип. 2012р.). У ваговій категорії до 65кг Іван посів 7 місце.
Василь Шуптар (вип. 2011р.) і Андрій Квятковський (вип. 2007р.) замкнули вісімку кращих у вазі до 61 та 70кг відповідно.
В змаганнях жінок Оксана Ващук (вип. 2009р.) у ваговій категорії до 69кг дев’ята. Ірина Гусяк (вип. 2010р.) посіла 10 місце у вазі до 55кг, а студентка ІІІ курсу Лілія Горішна – чотирнадцяте у категорії 55кг. Шлях на гору Лілі перегородила досвідчена гречанка Марія Преволаракі, яка у підсумку виборола срібну відзнаку Гран Прі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Левовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у ЛьвовіЮлія Ткач – переможниця світового рейтингового турніру «Дан Колов – Нікола Петров»Шестеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби