47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : На Голден Гран Прі «Іван Яригін» Петрів сьомий


     У м.Красноярську (Російська Федерація) 24-26 січня 2014р. відбувся традиційний ХХV міжнародний турнір “Іван Яригін» з вільної та жіночої боротьби із серії Голден Гран Прі FILA, участь у якому у складі збірної команди України взяли відразу шестеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
Найкраще посеред них у Красноярську виступив Іван Петрів (вип. 2012р.). У ваговій категорії до 65кг Іван посів 7 місце.
Василь Шуптар (вип. 2011р.) і Андрій Квятковський (вип. 2007р.) замкнули вісімку кращих у вазі до 61 та 70кг відповідно.
В змаганнях жінок Оксана Ващук (вип. 2009р.) у ваговій категорії до 69кг дев’ята. Ірина Гусяк (вип. 2010р.) посіла 10 місце у вазі до 55кг, а студентка ІІІ курсу Лілія Горішна – чотирнадцяте у категорії 55кг. Шлях на гору Лілі перегородила досвідчена гречанка Марія Преволаракі, яка у підсумку виборола срібну відзнаку Гран Прі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Четверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьбиНа чемпіонаті світу з боротьби Андрій Квятковський на п’ятому місціВісім вихованців ЛУФК стартують на чемпіонаті світу з боротьбиКоманда ЛУФК – володар Кубка Землі Краснецької з боротьбиБорчині ЛУФК вибороли Кубок ПольщіПершокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьби