Вільна боротьба : Юрій Баландюк – володар Кубка України

Вихованець відділення вільної боротьби ЛУФК Юрій Баландюк став переможцем Кубка України з вільної боротьби, який 27 січня 2010р. завершився у Броварах. У ваговій категорії до 60кг Юрій у фінальній сутичці здолав Любомира Симака з Івано-Франківська. До речі, саме у цій категорії виступає ще один вихованець ЛУФК, один з лідерів національної збірної Василь Федоришин, який у ці дні змагається на гран прі „Іван Яригін” у м.Красноярську.
            ІІІ місце у ваговій категорії до 55кг посів минулорічний випускник училища Сергій Недокіс, для якого ці змагання стали дебютом у «дорослій» боротьбі.
            Тепер на українських борців чекають старти на Київському Міжнародному турнірі, присвяченому видатним українським борцям (18-22 лютого).

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу