Вільна боротьба : Василь Федоришин відновлює форму

Василь Федоришин У столиці Ірану м.Тегерані 6-7 лютого 2014р. відбувся традиційний ХХХІV міжнародний турнір «Кубок Тахті» з вільної боротьби за участю атлетів 16 країн світу.
У новій ваговій категорії до 61кг срібним призером турніру став знаменитий вихованець Львівського училища фізичної культури, срібний призер ХХІХ Олімпійських ігор Василь Федоришин. У фінальному поєдинку Василь поступився казаху Даулету Ніязбекову 5:9.
Таким чином, Василь після паузи, яку він взяв після Лондонської олімпіади, поступово відновлює свою спортивну форму.
     Ще одну нагороду, на цей раз бронзову, виборов для України хмельничанин Павло Олійник у вазі до 97кг.

Першокурсниця ЛУФК Оксана Чудик – срібна призерка юнацьких Олімпійських ігорТомищ, Чекмак і Білик перемогли на всеукраїнському турнірі «Дружба»Яна Сорока – переможниця прем’єрного турніру з жіночої класичної боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК у десятці кращих молодих борців світуВасиль Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалей