Вільна боротьба : Вихованці ЛУФК серед лауреатів гран прі „Іван Яригін-2010”

У м.Красноярську (Росія) 29-31 січня 2010р. пройшов престижний міжнародний вже ХХІ турнір з вільної боротьби „Гран Прі Іван Яригін”, який започаткував новий сезон для елітних спортсменів. Українці завоювали на ньому 6 медалей. Серед лауреатів турніру є і вихованці відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури. Так, золоту медаль у ваговій категорії до 60кг виборов срібний медаліст Пекінської Олімпіади Василь Федоришин. У фіналі Василь здолав японського борця Оду.
Дві срібні нагороди везуть додому Леся Когут (51кг) та минулорічна випускниця Юля Остапчук (63кг). На жаль, дівчата у фіналах поступилися власне японкам.
Чинна чемпіонка Європи Наталка Синишин у поєдинку за третє місце поступилася монгольській борчині і посіла 5 місце. Тепер на українських борців лягає традиційний міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям, який відбудеться 18-22 лютого у м.Києві.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу