Вільна боротьба : Балушка повернулась у великий спорт

У Софії закінчився престижний міжнародний турнір «Дан Колов – Нікола Петров» з боротьби.
В останній день жіночої частини змагань бронзову медаль виборола вихованка Львівського училища фізичної культури Лариса Скоблюк (вип. 2010р.).
У поєдинках вагової категорії до 53кг Лариса перемогла туркеню Бурчу Кебіц 4:0, румунку Віолету Сімеонову 4:0 та у півфіналі поступилась досвідченій Марії Преволаракі з Греції 6:8. У сутичці за «бронзу» Скоблюк розправилась з німкенею Лаурою Мертенс 4:0.
У вазі до 48кг честь України захищала ще одна вихованка училища Людмила Балушка (вип. 2004р., на фото), яка повернулася у великий спорт після народження сина. У світових борцівських колах Людмила добре відома, адже вона бронзова призерка чемпіонату світу 2009р., чемпіонка Європи 2012р., заслужений майстер спорту.
Старти у Болгарії показали, що Людмила Балушка лише набирає свою чемпіонську форму. У 1/8 фіналу вона поступилась майбутній переможниці турніру Сумейє Сезер з Туреччини, а у втішних поєдинках за ІІІ сходинку подіуму спочатку перемогла Сусану Алмейду 8:3, а далі програла Любові Красновій з Росії 0:6.
Отож, у підсумку у Балушки 5 позиція.
Нагадаємо, що напередодні переможницею турніру стала минулорічна випускниця училища Тетяна Лавренчук, яка не мала собі рівних у ваговій категорії до 60кг. У Оксани Ващук (вип. 2009р.) – срібна медаль 69кг. Студентка ІІІ курсу Тетяна Кіт стала бронзовою призеркою змагань у вазі до 55кг.
Місця інших українок такі:
- Тетяна Омельченко (м.Донецьк) – 4е (в/к 58кг)
- Світлана Рижикова (м.Львів) – ІІІ (63кг)
        - Катерина Сасса (м.Донецьк) – 10 (75кг)

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу