Вільна боротьба : Українські «розборки» у угорському Кечкеметі

За тотальною перевагою учениць Львівського училища фізичної культури пройшов міжнародний кадетський турнір з вільної боротьби у угорському місті Кечкемет. На рахунку дівчат 8 золотих, 4 срібних, 3 бронзові медалі. А у вагових категоріях до 43, 46, 49, 52 і 65кг власне українки розіграли між собою перші місця.
Переможницями турніру стали Вероніка Рябоволова, Оксана Лівач, Євгенія Павлова, Христина Демко, Юлія Сало, Христина Береза, Євгенія Гончарук, Ірина Остапук.
Другі місця посіли Катерина Зелених, Анастасія Остапук, Анастасія Боженко, Дарина Туровчук.
Бронзові нагороди в активі Ольги Загайської, Анастасії Ямнюк, Ангеліни Лисак.
Слід додати, що окрім львівських борчинь у турнірі взяли участь команди з Польщі, Словаччини, Фінляндії та господарів.
А після закінчення турніру дівчата разом з своїми тренерами Олександром Раковським та Олегом Сазоновим перебралися до Будапешту, де впродовж ще чотирьох днів провели змістовний тренувальний збір із національною збірною командою Угорщини і, звичайно, ближче ознайомились з чудовою угорською столицею та її пам’ятками.
Поїздка до Угорщини стала можливою завдяки підписанню керівництвом училища договору про співпрацю з Угорською федерацією боротьби.
Фотозвіт про поїздку можна подивитись у розділі «Галерея».

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»