47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Вихованці ЛУФК виборюватимуть призи Медведя


      1-2 березня 2014р. у м.Мінську (Республіка Білорусь) відбудеться 44ий міжнародний турнір на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя з вільної та жіночої боротьби.
Турнір належить до серії Гран Прі FILA, носить комерційний характер і участь у ньому візьмуть представники 15 країн світу, в тому числі України. Загальна кількість учасників – понад 200 осіб, призовий фонд змагань складає 64 тис. дол. США.
Виборювати призи Медведя у Мінську будуть і вихованці Львівського училища фізичної культури Ірина Рибак (вип. 2011р.), Лілія Горішна (ІІІ курс), Ірина Гусяк (вип. 2010р.), Оксана Гергель (вип. 2011р.) та Василь Шуптар (вип. 2011р.) і Ростислав Первачук (вип. 2008р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Юрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світуАндрій Ткач і Юрій Вовк – найкращі борці турніру пам’яті Богдана Сцібайла«Срібні» виступи борців ЛУФК на «Терновому полі»Четверо вихованок ЛУФК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з боротьбиУ жовтні на Львівщині найкращою спортсменкою визнали Аллу ЧеркасовуАлла Черкасова – найкраща спортсменка УкраїниОксана Лівач і Юлія Ткач – бронзові призерки чемпіонату світу з боротьбиАлла Черкасова – чемпіонка світу з боротьби