Вільна боротьба : Борчині ЛУФК підтвердили реноме найсильніших в Україні

У ці дні (25-27 березня 2014р.) у м.Броварах проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1997-98р.р.н. 25 березня на борцівські килими виходили дівчата. Борчині Львівського училища фізичної культури вкотре підтвердили реноме найсильніших в Україні, завоювавши 6 золотих, 4 срібних та 6 бронзових медалей.
У найлегших вагових категоріях чемпіонками України стали учениця 8 класу училища Вероніка Рябоволова (до 38 кг) (на фото) та одинадцятикласниця Оксана Лівач (40 кг).
У вазі до 43 кг дівчата взагалі не залишили медалей суперницям. Євгенія Павлова забрала «золото», Анастасія Ямнюк та Ольга Загайська - «срібло» та «бронзу» відповідно. Усі троє навчаються у 10 класі училища. Ще одна бронзова нагорода дісталася львів’янці Андріані Літинській.
Серед дівчат вагою до 46 кг прогнозовано перемогла кандидатка на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх Мар’яна Колос (10кл.). На рік молодша Юлія Плетнікова тут третя.
За «золото» у вазі до 49 кг боролися подружки по навчанню Христина Демко та Анастасія Остапук (обидві 10кл.). Сильнішою виявилася Христина, у Насті – «срібло».
Ще один фінал, на цей раз в/к до 60 кг, розіграли між собою борчині училища: перемогла Ангеліна Лисак (10кл.), дев’ятикласниця Анастасія Боженко друга.
Ольга Левчун (11 кл.) стала срібною призеркою у вазі до 56 кг, поступившись минулорічній чемпіонці Європи Тетяні Ріжко з Броварів. На жаль, не встигла відновитися після хвороби Христина Береза (11 кл.), тому і програла бій за вихід до фіналу тій самій Ріжко. Проте «бронзу» Христина уже не віддала.
Порадувала своєю боротьбою і одинадцятикласниця Юлія Сало, у якої бронзова нагорода. За вихід у фінал вагової категорії до 52 кг Сало на рівних відборолася з Юлією Бобрулько з Донецька 2:2. Та остання технічна дія була проведена донечанкою, тому судді і віддали їй перемогу. У свою чергу, у фінальній боротьбі Бобрулько на рівних провела бій з чинною чемпіонкою Європи, срібною призеркою чемпіонату світу Оленою Кремзер. Проте перемогла досвідченіша Кремзер.
Третьою у вазі до 65 кг стала учениця 11 класу Євгенія Гончарук.
Тріумф своїх вихованок по праву розділяють і їхні тренери, вчителі вільної боротьби училища Олег Сазонов та Олександр Раковський.
Чемпіонат триває і 26 березня у боротьбу вступлять хлопці.
Підготувала Наталія Васьо

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу