Вільна боротьба : Учениці ЛУФК Євгенія Павлова і Вероніка Рябоволова - чемпіонки Європи

У м.Самокові, що в 50-и кілометрах від болгарської столиці, розпочався чемпіонат Європи з видів боротьби серед кадетів.
8 травня 2014 р. на чемпіонаті перші нагороди розіграли дівчата. У ваговій категорії до 43 кг чемпіонкою Європи стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Євгенія Павлова (на фото). У вирішальній сутичці Євгенія поборола росіянку Оксану Гурзо 7:4.
Підтримала подругу і восьмикласниця Вероніка Рябоволова, яка перемогла у вазі до 38 кг. У фіналі Вероніка не дала жодних шансів Йоханні Мейєр з Німеччини 5:0.
Третя учасниця ЛУФК Христина Демко посіла 5 місце. У півфіналі вагової категорії до 49 кг Христина поступилася майбутній чемпіонці Евеліні Цюнек з Польщі, а в поєдинку за "бронзу" не змогла здолати росіянку Александру Ніценко.
     Окрім наших дівчат на п’єдестал пошани у цей день піднімались ще дві українки. Киянка Тетяна Ріжко та Аліна Левицька з Івано-Франківська вибороли бронзові медалі у вагових категоріях до 56 і 65 кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу