Вільна боротьба : У Оксани Лівач також європейське «золото»

У другий день жіночого турніру чемпіонату Європи з боротьби серед кадетів, який у ці дні проходить у м.Самокові (Болгарія), вихованки Львівського училища фізичної культури вибороли по одній золотій, срібній та бронзовій медалі.
У вазі до 40 кг європейське "золото" здобула учениця 11 класу Оксана Лівач (на фото). У фінальному поєдинку Оксана декласувала росіянку Александру Скіренко 10:0.
Срібна нагорода у ваговій категорії до 46 кг в активі десятикласниці Мар’яни Колос. На шляху до фіналу Мар’яна розправилась з німкенею Аннікою Вендль 10:7 та росіянкою Анастасією Сізенко 5:2, а от у вирішальній сутичці не дала собі ради з Туркан Насіровою з Азербайджану 1:5.
Ангеліна Лисак, яка виступала у вазі до 60 кг, повертається додому з бронзовою медаллю. У 1/4 фіналу Ангеліна поступилася француженці Коумбі Ляррок, а у втішному фіналі за ІІІ місце перемогла шведку Емму Йоханссон.
Нагадаємо, що напередодні чемпіонками Європи стали Вероніка Рябоволова та Євгенія Павлова.
Отож, здобуток вихованок ЛУФК на європейській першості - 3 золоті, 1 срібна і 1 бронзова нагороди і вагомий внесок у загальнокомандний успіх збірної України, яка у Європі найкраща.
     Окрім львів’янок ІІ місце у Сумокові посіла херсончанка Олена Кремзер та третє - Тетяна Ріжко з Броварів.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу