Вільна боротьба : Юлія Благіня – друга на Київському міжнародному турнірі

У  м.Києві 21 лютого 2010р. завершився традиційний вже ХVІ Мжнародний турнір серії Гран Прі FILA, присвячений видатним українським борцям. У змаганнях жінок у ваговій категорії до 51кг студентка ІІІ курсу ЛУФК Юлія Благіня у фінальній сутичці поступилася чинній чемпіонці світу Софії Матіссон зі Швеції і посіла ІІ місце. Недавня випускниця ЛУФК, яка і надалі продовжує тренуватись в училищі у заслуженого тренера України Олега Сазонова, Наталія Синишин стала сильнішою у в/к до 55кг. У фіналі Наталя перемогла свою землячку, талановиту спортсменку з Калуша Ірину Харів. І Наталія, і Юля завоювали собі місце у збірній національній команді, яка розпочинає цілеспрямовану підготовку до Кубка світу (25-29 березня, Китай) та чемпіонату Європи (11-19 квітня, м.Баку, Азербайджан)

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Василь Шуптар – чемпіон України з боротьбиАнгеліна Лисак молодіжний чемпіонат провела на одному диханніТетяна Кіт – срібна призерка світового рейтингового турніру «Яшар Догу»Юлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини у червні 2019 рокуФеєричний виступ вихованок ЛУФК на ІІ Європейських іграх з боротьбиДіана Лаць і Сергій Костишин – бронзові призери юнацького чемпіонату ЄвропиБорчині ЛУФК взяли участь у міжнародному тренувальному зборі у СловаччиніУ поєдинках за європейську «бронзу» Мацола і Томищ не осилили білорусокМацола, Томищ і Харковський поборються за європейські кадетські нагородиВихованці ЛУФК завоювали 7 медалей на юніорському Євро з боротьбиСтуденти ЛУФК Ідзінський і Стасюк на подіумі юніорського чемпіонату Європи з боротьбиАнастасія Лавренчук – срібна призерка чемпіонату Європи з боротьби серед юніорок Винник Марія, Рябоволова і Вовчак – бронзові призерки юніорського чемпіонату ЄвропиОдинадцятеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті Європи з боротьбиНа чемпіонаті України Марія Орлевич усіх суперниць поборола достроково