Вільна боротьба : Колос, Лівач і Лисак – призерки чемпіонату світу

Мар'яна Колос           У м.Гуменному (Словаччина) закінчився чемпіонат світу з видів боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
У другий день жіночої програми змагань на подіум світової борцівської першості піднялися ще три вихованки Львівського училища фізичної культури.
У ваговій категорії до 46 кг срібною призеркою чемпіонату світу стала учениця 11 класу Мар’яна Колос (на фото). У вирішальному поєдинку за чемпіонство Мар’яна поступилася японці Міхо Іграші. А до того не дала жодних шансів італійці Моргані Жерард (8:3), казашці Маріні Закшевской («на туше») та полячці Беаті Кослі («на туше»).
Також друге місце в активі цьогорічної випускниці училища Оксани Лівач, і також у вирішальному поєдинку вагової категорії до 40кг Оксана не змогла здолати японку Юменку Танабе.
У вазі до 60 кг бронзову нагороду виборола однокласниця Колос Ангеліна Лисак.
Ангеліна чудово розпочала турнір, здобувши технічну перемогу над Набірою Есенбаєвою з Узбекистану та поклавши на лопатки німкеню Вівіан Герду і болгарку Біліану Дудову. У 1/2 фіналу Ангеліна у напруженому поєдинку одним балом (4:5) поступилась француженці Коумбі Ляррок, а у поєдинку за ІІІ курс знову «на туше» здолала Пауліну Настаровіч з Польщі.
Чемпіонкою світу у вазі до 52кг стала херсончанка Олена Кремзер.
А напередодні як ми вже повідомляли, на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялася учениця 9 класу училища Вероніка Рябоволова (в/к до 38кг). Таким чином, завдяки успішному виступу, в першу чергу, вихованок Львівського училища фізичної культури збірна дівоча команда України на світовій першості у Словаччині виборола третє загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише японок та росіянок.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу