48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : FILA змінила назву


Конгрес Міжнародної федерації пов’язаних стилів боротьби (FILA), який відбувся в переддень чемпіонату світу у Ташкенті, змінив назву цієї спортивної федерації. Тепер вона буде називатися «Об’єднана світова боротьба» - UWW (United World Wrestling).
Змінений також логотип федерації (на фото). На пост президента федерації переобраний Ненад Лаловіч (Сербія).
Конгрес затвердив новий регламент про переходи борців. Тепер перехід спортсмена з однієї національної федерації до іншої можливий лише з 1 до 31 грудня. Країна може натуралізувати тільки одного атлета на рік. Збережений дворічний карантин при переході з однієї федерації до іншої. Спортсмен може поміняти спортивне громадянство тільки один раз у своїй спортивній кар’єрі. Вперше введена фінансова компенсація за підготовку спортсмена: при переході олімпійського чемпіона або чемпіона світу – 300 тис. швейц. франків, призера Олімпійських ігор або чемпіонату світу – 200 тис., чемпіона континенту – 100 тис., призера чемпіонату континенту – 50 тис.
      Примітка: 1 швейц.франк=1,074 амер. долара.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу