47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : FILA змінила назву


Конгрес Міжнародної федерації пов’язаних стилів боротьби (FILA), який відбувся в переддень чемпіонату світу у Ташкенті, змінив назву цієї спортивної федерації. Тепер вона буде називатися «Об’єднана світова боротьба» - UWW (United World Wrestling).
Змінений також логотип федерації (на фото). На пост президента федерації переобраний Ненад Лаловіч (Сербія).
Конгрес затвердив новий регламент про переходи борців. Тепер перехід спортсмена з однієї національної федерації до іншої можливий лише з 1 до 31 грудня. Країна може натуралізувати тільки одного атлета на рік. Збережений дворічний карантин при переході з однієї федерації до іншої. Спортсмен може поміняти спортивне громадянство тільки один раз у своїй спортивній кар’єрі. Вперше введена фінансова компенсація за підготовку спортсмена: при переході олімпійського чемпіона або чемпіона світу – 300 тис. швейц. франків, призера Олімпійських ігор або чемпіонату світу – 200 тис., чемпіона континенту – 100 тис., призера чемпіонату континенту – 50 тис.
      Примітка: 1 швейц.франк=1,074 амер. долара.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Василь Шуптар – переможець міжнародного турніру на призи Олександра МедведяВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з боротьбиТкач і Черкасова – переможниці «Польського відкритого старту»Оксана Чудик дізналась суперниць на юнацькій ОлімпіадіЮрій Ідзінський – срібний призер юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьбиАнгеліна Лисак і Оксана Чудик – чемпіонки Європи з боротьбиАндрій Квятковський очолив світовий рейтингЛівач взяла реванш і перемогла на міжнародному турнірі у СтамбуліШестеро вихованців ЛУФК відправились у Рим за європейськими нагородамиГурський, Петрів і Кусяк – володарі національного Кубка з боротьбиНа чемпіонаті України з боротьби вихованки ЛУФК вибороли 14 медалейНа чемпіонаті світу з боротьби Оксана Чудик посіла 5 місцеТкач і Черкасова – переможниці рейтингового турніру у КитаїВосьмеро борців ЛУФК візьмуть участь у світовому кадетському чемпіонатіОльга Падошик - чемпіонка Європи з боротьби серед дівчат-школярок