48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Вільна боротьба : Горішна, Лавренчук і Мазур перемогли на молодіжному чемпіонаті


         У м. Харкові, де проходить молодіжний чемпіонат України з вільної боротьби, 9 жовтня 2014р. першість розігрували дівчата.
У ваговій категорії до 55кг перемогла цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Лілія Горішна (на фото). У фінальній сутичці Ліля легко розправилась з киянкою Анастасією Кравченко. Не мала проблем із суперницями і інша вихованка вчителя Олександра Раковського Наталія Мазур (вип. 2011р.). У фіналі вагової категорії до 69кг Наталя поклала "на лопатки" донеччанку Тетяну Мякеньку.
А от фінал ваги до 58кг виявився і УФКівським, і напруженим: у ньому зійшлися дві Тетяни - Лавренчук (вип. 2013р.) і Кіт (ІІІ курс). Перемогла досвідченіша Лавренчук, яка успішно повернулася на килим після перерви, викликаною травмою.
У найлегшій вазі - до 44кг срібну нагороду здобула учениця 11 класу Анастасія Ямнюк. У поєдинку за першість Настя поступилася одеситці Марії Георгієвій. Також "срібло" в активі першокурсниці Ірини Остапук. Свій фінал у вазі до 60кг Іра програла Тетяні Омельченко з Донецька. Молодша сестра Іри Настя (11кл.) посіла ІІІ місце у категорії до 53кг.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВільна боротьба

Вільна боротьба

Андрій Харковський проявив характер і став чемпіоном УкраїниДарина Мацола і Марія Томищ – чемпіонки України з боротьбиЛевовий внесок у європейську перемогу борцівської збірної зробили вихованки ЛУФКЛілія Горішна і Тетяна Кіт – срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби«Золотий» хет-трик вихованок ЛУФК на чемпіонаті Європи з боротьби Львівське училище фізичної культури набирає нових чемпіонок – борчиньВасиль Шуптар – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьбиСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби Алла Черкасова – спортивна сенсація рокуДанило Стасюк спротиву на юніорському чемпіонаті України не відчув16 медалей, з них 7 золотих – доробок борчинь ЛУФК на юніорському чемпіонаті УкраїниОксана Лівач: "Перша ціль - це Токіо, хочу потрапити на Олімпіаду"Юрій Ідзінський – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з боротьбиВихованки ЛУФК серед найкращих молодих борчинь ЄвропиБорці ЛУФК головні трофеї Відкритого кубка Львова залишили у Львові