Вільна боротьба : Три «золота» борців ЛУФК у перший день юнацького чемпіонату

У Івано-Франківську продовжується чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1999-2000р.р.н.
Слідом за дівчатами боротьбу за медалі розпочали хлопці.
У ваговій категорії до 59кг чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Євген Дубовий (на фото). У вирішальній сутичці Євген поклав на лопатки Олександра Вишняка з Чернівців.
Євгена підтримав його однокласник Андрій Гика. Андрій переміг у вазі до 73кг. Свого опонента по фіналу Олександра Гимишли з Одеси Гика здолав з рахунком 5:1.
У важкій вазі (до 100кг) рівних не було Юрію Ідзінському (10кл.). Всіх своїх суперників Юрій переміг достроково.
Восьмикласник Олександр Вишницький посів ІІІ місце у ваговій категорії до 38кг. За крок від п’єдесталу пошани зупинились дев’ятикласники Василь Ільницький і Олександр Михальський – у хлопців п’ята підсумкова позиція.
31 жовтня юнаки розіграють ще п’ять комплектів нагород у вагових категорія до 35, 42, 53, 66 і 85кг.

Падошик, Томищ і Повк – бронзові призерки міжнародного турніру «Ведмежатко»Лівач, Береза і Лисак – переможниці міжнародного турніру у БолгаріїСофія Шеремета – переможниця меморіалу Леоніда Дуная з боротьбиАнгеліна Лисак: «Якщо на цю Олімпіаду не потраплю, на наступну шанси будуть більшими»На молодіжному чемпіонаті України Юрій Ідзінський усіх суперників поборов достроковоНа борцівському чемпіонаті України вихованки ЛУФК здобули 18 медалейПід час меморіалу Стадніка розіграли своєрідну першість ЛУФКЮрій Ідзінський – переможець всеукраїнського турніру на призи Олександра МедведяПоловина нагород Кубка України з боротьби дісталося вихованкам ЛУФКВасиль Шуптар – чемпіон України з боротьбиСергій Михайлишин – чемпіон України з боротьбиБорці ЛУФК – переможці турніру імені Богдана ХмельницькогоБорчині ЛУФК відзначилися на Берлінському турніріХристина Береза – бронзова призерка молодіжної світової першості з боротьбиЧетверо вихованців ЛУФК очолили оновлений рейтинг кращих борців світу